Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 6 Ιανουαρίου!

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Εφηβικό ΕΠΣΑ και το Προπαιδικό ΕΠΣΑ για τις 6/1

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 06/1  16.30 17.30 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 06/1 17.00 17.30

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ

 

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

 

Written by halandri_admin

Χρόνια Πολλά!

Το Δ.Σ. της Αθλητικής Ένωσης Χαλανδρίου σας εύχεται Καλά Χριστούγεννα και Χρόνια πολλά με υγεία, ελπίδα και αγάπη. ​​Ας είναι το ξεκίνημα του 2018 η αφετηρία μίας νέας δημιουργικής εποχής!

Η Ακαδημία θα παραμείνει κλειστή 25-26/12 & 1-2/1!

Καλές Γιορτές!

 

Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων Σάββατο 16 και Κυριακή 17/12

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12  16.45 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12 16.00 17.00  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12 11.15 12.00

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12  10.00 10.45

Π.Ο.Ψ.

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12

09.40 

10.00

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12

17.00 

17.30

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12  10.40

11.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12

09.40 

 10.00

ΑΝΟΙΞΗ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ  ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12

09.00 

09.15 

ΑΝΟΙΞΗ

 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Written by halandri fc

Πρόγραμμα αγώνων Σάββατο 9/12 και Κυριακή 10/12

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12  18.45 20.00 Α.Ε.ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09/12 13.15 14.00 Α.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12 08.15 09.00 ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 09/12 13.30 14.15 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12 11.40 12.00 SPORTING AFC
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12 11.40 12.00 ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12 13.40 14.15 JUVENTUS SOCCER SCHOOLS ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12 09.40 10.00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
Written by halandri_admin

Επιστρέφουμε στο γήπεδό μας!

Ολοκληρώθηκαν οι  εργασίες ανακατασκευής και αναβάθμισης του αγωνιστικού χώρου και επιστρέφουμε στο Γήπεδο Χαλανδρίου “Νίκος Πέρκιζας”

Από την Δευτέρα 4/12 οι προπονήσεις της Ακαδημίας μας θα πραγματοποιούνται στο αναβαθμισμένο μας γήπεδο!

Δείτε το πρόγραμμα των τμημάτων μας εδώ!

 

Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων Σάββατο 2/12 και Κυριακή 3/12

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12  18.45 20.00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12 16.30 17.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12 09.00 10.00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12 10.45 11.30 ΠΕΥΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12 11.00 11.30 DEREE DEREE
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12 11.30 12.00 Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ AFC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12 15.00 15.30  JUVENTUS ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12 12.00 12.30 ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. PLANET
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12 11.10 11.30 ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 25 και την Κυριακή 26/11

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11  18.45 20.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11 13.20 14.00 ΠΕΥΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11 19.20 20.00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 10.40 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 17.30 18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 09.40 10.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 10.40 11.00 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ AFC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11 14.00 14.15 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ FAMILY SPORTS CENTER
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 09.10 09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ CAMPEON
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19/11

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11  16.15 17.30 ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11 18.15 19.00 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 13.00 13.30 SPORTING AFC
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΉ 19/11 17.15 17.45  COSMOS Β.Π.  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 18.30 19.30 ΠΑE AEK ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 18.00 18.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 10.00 10.30 ΑΚ. ΛΑΚΗ CAMPEON
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 14.30 15.00 JUVENTUS ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 12.40 13.00 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ MAC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 11.40 12.00 ΔΟΥΚΑΣ MAC
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 11.40 12.00 ΠΕΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ  MAC
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12/11

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11  8.00 9.00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11 18.00 18.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11 10.45 11.30 COERVER  ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11 17.10 17.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11 09.00 10.00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ  ARENA
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11 13.30 14.00 COERVER TOTAL FOOTBALL ΠΑΛΛΗΝΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11 15.45 16.15 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ  ARENA
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11 10.40 11.00 DEREE MAC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11 09.40 10.00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11 11.40 12.00 Α.Ο. ΑΝΟΙΞΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΟΙΞΗΣ
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο και την Κυριακή 4 και 5 Νοεμβρίου

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/11 17.15 18.15 ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/11 16.30 17.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/11 11.15 12.00 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ  AFC
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/11 16.45 17.30 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΤΣΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/11 14.30 15.00 Π..Ο.Ψ MAC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ  ΚΥΡΙΑΚΗ 05/11 09.45 10.15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ MAC
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ  ΣΑΒΒΑΤΟ 04/11 16.00 16.30  ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. MAC
1 62 63 64 65 66 67