Σταύρος Αμανατίδης – Προπονητής ανδρικής ομάδας 13/09/1985

 

Κατσιούλης Αχιλλέας – Επιθετικός 13/10/1989

 

Τράνακας Θανάσης – Τερματοφύλακας 04/07/1999

 

Μπέης Κώστας – Αμυντικός 15/06/1999

 

Λάμπρου Κώστας – Αμυντικός 01/09/2001

 

 

Πολυτραμής Γεράσιμος – Αμυντικός 27/11/2001

 

Μουλάι Στέλιος – Αμυντικός 19/11/2001

 

Παπαμανώλης Μάρκος – Κεντρώος 23/03/2002

 

Αγαπητός Θεόδωρος – 20/11/2003