Written by halandri_admin

Άγιος Θωμάς – ΑΕ Χαλανδρίου 2-0

Την ήττα & τον αποκλεισμό από τη διεκδίκηση του κυπέλλου ΕΠΣΑ γνώρισε η ομάδα μας σήμερα από τον Άγιο Θωμά.

Αν & υπήρξε καλύτερη σε όλο σχεδόν τον αγώνα, δεν τα κατάφερε & “λύγισε” στα δύο τελευταία λεπτά της παράτασης αφού ο αντίπαλος πέτυχε τα δύο τέρματα στο 119′ (πέναλτι) & 120′ της αναμέτρησης.

Στο 90′ ο Νίκος Καρδάμης είχε δοκάρι μετά από εκτέλεση φάουλ & στο 104′ ο Άγγελος Σπανός εκτέλεσε πέναλτι που απέκρουσε ο αντίπαλος τερματοφύλακας.

Άριστη η διαιτησία του κυρίου Σύψα & των βοηθών του

Συγχαρητήρια στον Άγιο Θωμά για την πρόκριση του

Συνεχίζουμε δυνατά!!!

Χαλάνδρι στα εύκολα… Χαλανδράρα στα δύσκολα!!!

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Δημήτρης Παπασπύρου: Νίκος Φουτράκης, Απόστολος Φουκούλης, Παντελής Καλούτσας (46′ Άγγελος Μουρελάτος), Νίκος Καρδάμης, Γιώργος Ντζαβίδας (76′ λ.τρ. Λουσιέν Κούντου), Παύλος Νίκολι, Κώστας Μητσόπουλος (46′ Γιάννης Γεωργουδάκης (77′ λ. τρ. Άγγελος Σπανός), Αλέξης Μπουραζάς, Αστέριος Καλιαμπάκας, Αχιλλέας Κατσιούλης (46′ Γιώργος Τζιόλας), Γιάννης Αλεξανδράκης

Επόμενη αγωνιστική για το πρωτάθλημα ΕΠΣΑ την Κυριακή 13 Φεβρουαρίου ώρα 15:00 στο γήπεδο Κάτω Χαλανδρίου