Written by halandri_admin

Το πρόγραμμα πρωταθλήματος Β’ΕΠΣΑ 1ου Ομίλου

Ανακοινώθηκε το πλήρες πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας στην επίσημη σελίδα της ΕΠΣΑ

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρώτου ομίλου που αγωνίζεται η ομάδα μας

1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΒΥΡΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ- ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΒΥΡΩΝ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΒΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΒΥΡΩΝ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9η Αγωνιστική

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΒΥΡΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

13η Αγωνιστική

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΒΥΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

15η Αγωνιστική

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

17η Αγωνιστική

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΥΡΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΒΥΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

23η Αγωνιστική

ΒΥΡΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

25η Αγωνιστική

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΒΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΒΥΡΩΝ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

27η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΒΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

28η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΒΥΡΩΝ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

29η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΒΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

30η Αγωνιστική

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ

 

 

Posted by | View Post | View Group