Written by halandri_admin

Φεστιβάλ Αθλητικών Ακαδημιών ΟΠΑΠ

Για τρίτη συνεχόμενη χρονιά τα Φεστιβάλ Αθλητικών Ακαδημιών ταξιδεύουν σε όλη την Ελλάδα προβάλλοντας τις μεγάλες αξίες του αθλητισμού: το ευ αγωνίζεσθαι , την ομαδικότητα, την αφοσίωση και το σεβασμό.
Για πρώτη χρονιά συμμετέχει και η δική μας Ακαδημία μετά από την επιλογή μας ανάμεσα στις κορυφαίες της Ελλάδος.
Δικαίωμα συμμετοχής έχουν τα παιδιά της Ακαδημίας μας γεννηθέντα από 1/1/2006 εώς και 31/12/2013 οι οποίοι θα πάρουν μέρος σε παιχνίδια ομαδικότητας, ποδοσφαιρικούς αγώνες χωρίς σκορ και βαθμολογία, μαθήματα για θέματα διατροφής μέσα από παιχνίδι, ολυμπιακά αθλήματα καθώς και σε μία μοναδική βιωματική εμπειρία, αγωνιζόμενοι ως παραολυμπιακοί αθλητές.
Παράλληλα θα γνωρίσουν από κοντά πολύ σημαντικούς πρώην και νυν αθλητές που έχουν διακριθεί μεταξύ άλλων για το ήθος τους και αποτελούν πρεσβευτές του προγράμματος.
Οι γονείς και συνοδοί των παιδιών θα παρακολουθήσουν από την εξειδικευμένη επιστημονική ομάδα του προγράμματος διαδραστικά σεμινάρια για θέματα ψυχολογίας, διατροφής αλλά και υγιεινής μαγειρικής από τον γνωστό σεφ Άρη Τσανακλίδη.

Written by halandri fc

Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας

Το Σάββατο 10/2 πραγματοποιήθηκε , με μεγάλη επιτυχία , η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας του συλλόγου μας στο Πνευματικό Κέντρο του Αγίου Νικολάου Χαλανδρίου.
Το παρόν έδωσαν ο Δήμαρχος Χαλανδρίου κ. Σίμος Ρούσσος και ο πρώην Δήμαρχος κ. Γρηγόρης Ζαφειρόπουλος καθώς και ο ενωσιακός προπονητής κ. Τάσος Δημητρίου. Επίσης πολλοί τοπικοί παράγοντες, προπονητές και πρώην παίκτες της ομάδος και φυσικά οι γονείς με τα παιδιά των ακαδημιών μας, που χειροκρότησαν τους βραβευθέντες, παλαίμαχους ποδοσφαιριστές για τη προσφορά τους στο σύλλογο , χορηγούς και τους αθλητές που εισήχθησαν σε εκπαιδευτικά ιδρύματα.
Να ευχαριστήσουμε όλους όσους παρευρέθησαν και να ευχηθούμε μια Καλή Χρονιά με υγεία και καλή πρόοδο στους αθλητές μας.

 

Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων Σάββατο 10 και Κυριακή 11/2

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ

 ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ  ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02

16.45

18.00

ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02

18.45

19.15

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02

11.30

12.30

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02

10.00

10.30

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02

11.55

12.15

JUVENTUS

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02

16.40

17.00

ΠΕΥΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02

11.55

12.15

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΕΙΣΘΕΝΟΥΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΠΛΗΣΙΟΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ)

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02

09.40

10.00

Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ

5*5 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ  ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02

16.40

17.00

SOCCER ACADEMY ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 03.02 και την Κυριακή 04.02

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/02 16.45 18.00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ  ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02 10.50 11.30  DEREE  DEREE
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02  12.50 13.30 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/02 15.00 16.00  ΑΘΗΝΑΙΔΑ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/02  13.00 13.30

AFC

AFC

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02

10.45 

11.15

ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02

17.10

17.30 ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/02  14.40

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

5*5 ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02

11.45

 12.15

ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ  ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02

10.15

10.30  ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Written by halandri_admin

Kοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας

Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε να τιμήσετε με την παρουσία σας την κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας της Αθλητικής Ενωσης Χαλανδρίου που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 10/2 και ώρα 19.30 στο Πνευματικό κέντρο του Ι. Ναού Αγίου Νικολάου στην κεντρική  πλατεία του Χαλανδρίου.

Σας περιμένουμε όλους ν’ ανταλλάξουμε ευχές για μια δημιουργική χρονιά.

 

Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 27/1 και την Κυριακή 28/1

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1  19.00 20.15

ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1  09.30 10.00 AFC AFC
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
 ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1  10.00 10.30

Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1

13.10 

13.30

ΑΚ ΠΕΠΠΕ

AFC

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1

17.10

17.30 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

AFC

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1  09.10

09.30

ΠΟΨ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1

14.40

 15.00

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Γενάρη

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1  11.45 13.00

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1 14.00 15.00

ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1  12.45 13.30  ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1 17.30 18.15 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Λ. ΚΥΜΗΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1 10.30 11.30

ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1  11.00 11.30

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1

10.30 

11.00

ΑΚ ΠΕΠΠΕ

ΓΗΠΕΔΑ ΠΕΠΠΕ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1

10.45

11.15 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

AFC

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1  09.40

10.00

AFC

AFC

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1

12.10

 12.30

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1

10.15 

10.30 

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο και την Κυριακή 13-14/1

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1  19.00 20.15

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1 16.00 17.00

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Σταυρος Κωτσης)
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1  13.45 14.30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1 17.15 18.00  ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1 09.45 10.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1  13.00 13.30

JUVENTUS

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01

13.10 

13.30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01

08.40

09.00 ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Β 
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01  13.10

13.30

ΑΚ.COERVER

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01

10.45

 11.15

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

FAMILY SPORTS CENTER

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1

11.45 

12.00 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ

 ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 6 Ιανουαρίου!

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Εφηβικό ΕΠΣΑ και το Προπαιδικό ΕΠΣΑ για τις 6/1

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 06/1  16.30 17.30 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 06/1 17.00 17.30

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ

 

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

 

Written by halandri_admin

Χρόνια Πολλά!

Το Δ.Σ. της Αθλητικής Ένωσης Χαλανδρίου σας εύχεται Καλά Χριστούγεννα και Χρόνια πολλά με υγεία, ελπίδα και αγάπη. ​​Ας είναι το ξεκίνημα του 2018 η αφετηρία μίας νέας δημιουργικής εποχής!

Η Ακαδημία θα παραμείνει κλειστή 25-26/12 & 1-2/1!

Καλές Γιορτές!

 

1 41 42 43 44 45 46