Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19/11

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11  16.15 17.30 ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11 18.15 19.00 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 13.00 13.30 SPORTING AFC
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΉ 19/11 17.15 17.45  COSMOS Β.Π.  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 18.30 19.30 ΠΑE AEK ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 18.00 18.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 10.00 10.30 ΑΚ. ΛΑΚΗ CAMPEON
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 14.30 15.00 JUVENTUS ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 12.40 13.00 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ MAC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 11.40 12.00 ΔΟΥΚΑΣ MAC
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 11.40 12.00 ΠΕΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ  MAC
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12/11

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11  8.00 9.00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11 18.00 18.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11 10.45 11.30 COERVER  ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11 17.10 17.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11 09.00 10.00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ  ARENA
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11 13.30 14.00 COERVER TOTAL FOOTBALL ΠΑΛΛΗΝΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11 15.45 16.15 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ  ARENA
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11 10.40 11.00 DEREE MAC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11 09.40 10.00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11 11.40 12.00 Α.Ο. ΑΝΟΙΞΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝΟΙΞΗΣ
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο και την Κυριακή 4 και 5 Νοεμβρίου

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/11 17.15 18.15 ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/11 16.30 17.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/11 11.15 12.00 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ  AFC
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/11 16.45 17.30 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΤΣΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/11 14.30 15.00 Π..Ο.Ψ MAC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ  ΚΥΡΙΑΚΗ 05/11 09.45 10.15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ MAC
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ  ΣΑΒΒΑΤΟ 04/11 16.00 16.30  ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. MAC
Written by halandri_admin

Νέο Τεχνικό Δίδυμο  «Γιαλεσάκης- Κιλιμτζίδης»  για την αντρική ομάδα της Α.Ε.Χ.

Ο Τάσος Κιλιμτζίδης  έρχεται να ενισχύσει  με την δική του εμπειρία την αντρική ομάδα της Αθλητικής Ένωσης Χαλανδρίου.

Μαζί με τον Νίκο Γιαλεσάκη, προπονητή τερματοφυλάκων τα 3 τελευταία χρόνια στην αντρική ομάδα, ο Τάσος Κιλιμτζίδης “παιδί” και αυτός της Ακαδημίας μας, προπονητής UEFA A από το 2015, με πλούσια προπονητική εμπειρία απο το 2004 και συνεχή επιμόρφωση, θα συμβάλει περαιτέρω στην διάκριση της ομάδας μας, ανεβάζοντας τον πήχη ακόμη πιο ψηλά!

Με την επιλογή όμως αυτή η ΑΕΧ  δικαιώνεται, καθώς έμπραχτα αποδεικνύει ότι στηρίζει τα δικά της παιδιά, τόσο σε επίπεδο παιχτών όσο και σε προπονητικό επίπεδο, ενισχύοντας ακόμη περισσότερο τον στόχο της που ειναι η διάκριση, προώθηση και εξέλιξη των δικών της παιδιών!

Written by halandri_admin

Συμμετοχή της Α.Ε.Χ. στην παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου

Την δική τους ξεχωριστή θέση και παρουσία είχαν και φέτος οι Αθλητικοί Σύλλογοι και τα Αθλητικά Σωματεία στην παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου στο Χαλάνδρι.

Για πρώτη φορά συμμετείχε και η Ακαδημία μας! Οι μικροί αλλά και μεγαλύτεροι αθλητές μας ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα της Α.Ε.Χ. και συνοδεία των προπονητών τους συμμετείχαν με καμάρι, τιμώντας την εθνική μας επέτειο.

Πρόσωπα χαμογελαστά σήκωσαν την Ελληνική Σημαία αλλά και την σημαία της Ακαδημίας μας, κρατώντας ψηλά τις προτεραιότητές μας: Να φέρουμε τα παιδιά κοντά στον αθλητισμό και να εμπνεύσουμε στους νέους τα ιδεώδη του αθλητισμού με τις ευγενείς αγωνιστικές αξίες!

 

 

Written by halandri_admin

Αυθεντικός Μαραθώνιος της Αθήνας: Ο ΟΠΑΠ στηρίζει την ανακαίνιση παιδιατρικών νοσοκομείων

Για 4η συνεχόμενη χρονιά ο ΟΠΑΠ συνδυάζει τον Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας με την ανακαίνιση των Παιδιατρικών Νοσοκομείων «Η Αγία Σοφία» και «Παναγιώτη & Αγλαΐα Κυριακού».

Πώς;

Μέσα από την εφαρμογή «Ομάδα Προσφοράς ΟΠΑΠ» την οποία μπορούμε να κατεβάσουμε στο κινητό μας και να παίξουμε τα σύντομα και ενδιαφέροντα παιχνίδια που αυτή περιλαμβάνει. Ετσι, μαζεύονται πόντοι που ισοδυναμούν με χρήματα, τα οποία θα δοθούν από τον ΟΠΑΠ για την ανακαίνιση των δύο νοσοκομείων.

Για πρώτη φορά φέτος οι ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ έχουν φτιάξει την δικιά τους ομάδα μέσα στην εφαρμογή με το όνομα: #SportsAcademiesOpap.

Σας προσκαλούμε λοιπόν, να πάρετε και εσείς μέρος και να συμβάλουμε όλοι, ώστε να μαζευτούν όσο το δυνατόν περισσότερα χρήματα για τις ανάγκες των δύο νοσοκομείων!

Συμμετέχουμε ακολουθώντας τα 4 απλά βήματα:

  1. Κατεβάζουμε την εφαρμογή στο κινητό μας
  2. Γινόμαστε μέλη της ομάδας #SportsAcademiesOpap
  3. Παίζουμε τα παιχνίδια της εφαρμογής
  4. Ο ΟΠΑΠ προσφέρει τα χρήματα που μαζεύονται, στα νοσοκομεία

Αυτή τη στιγμή την εφαρμογή έχουν κατεβάσει στο κινητό τους δεκάδες χιλιάδες άνθρωποι και το χρηματικό ποσό που έχει ήδη μαζευτεί και που θα δοθεί από τον ΟΠΑΠ για την ανακαίνιση των δύο νοσοκομείων είναι 1.834.236,02€ €. Όσο περισσότεροι οι συμμετέχοντες τόσο μεγαλυτερο το ποσό που θα δοθεί για την ανακαίνιση των νοσοκομείων.

 

Περισσότερες πληροφορίες εδώ!

 

Written by halandri_admin

Λύθηκε με κοινή συναίνεση και σε καλό κλίμα  η συνεργασία του προπονητή της αντρικής ομάδας Κώστα Ρούπτσου.

Λύθηκε με κοινή συναίνεση και σε καλό κλίμα  η συνεργασία του προπονητή της αντρικής ομάδας Κώστα Ρούπτσου.

Ο Κώστας Ρούπτσος επί δέκα έξι μήνες πρόσφερε τις υπηρεσίες του στην ΑΕ Χαλανδρίου με απόλυτο σεβασμό στους ποδοσφαιριστές, τη Διοίκηση και τους Φιλάθλους, τίμησε με τη στάση του και το ήθος του την ιστορία της ΑΕ Χαλανδρίου και βοήθησε την ομάδα να πετύχει τους στόχους της.

Η Διοίκηση της ΑΕ Χαλανδρίου αισθάνεται  την ανάγκη να ευχαριστήσει τον Κώστα Ρούπτσο για την πολύτιμη προσφορά του στο Σύλλογο  και του εύχεται κάθε επιτυχία στην συνέχεια της καριέρας του.

Παράλληλα θέλουμε να ευχαριστήσουμε τον άμεσο συνεργάτη του Γιώργο Βασάλο για τις υπηρεσίες του και την πολύτιμη προσφορά του στο Σύλλογο. Του ευχόμαστε κάθε επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του.

Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο και την Κυριακή 21-22/10

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10 10.00 11.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10 09.30 10.15  DERREE DERREE
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10 15.30 16.00 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΕΠΟ (ΓΟΥΔΙ)
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10 12.30 13.15 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10 09.45 10.45 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10 10.30 11.00 AFC AFC
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10 12.15 12.45 JUVENTUS ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10 12.00 12.30 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ AFC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10 17.00 17.30 ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ (5*5) SOCCER PARK
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
Written by halandri_admin

Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του Μιχάλη Ζαφειρόπουλου

Η Αθλητική Ένωση Χαλανδρίου εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένεια του Μιχάλη Ζαφειρόπουλου, αδελφού του Αντιπροέδρου μας,  Γιώργου Ζαφειρόπουλου.

Σε μία μικρή ένδειξη της θλίψης και της συμπαράστασης μας στο πένθος της οικογένειας, τα αθλητικά τμήματα του σωματείου μας θα φέρουν μαύρο περιβραχιόνιο στις αθλητικές τους υποχρεώσεις.

Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο και την Κυριακή 14 και 15/10

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10 18.45 20.00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  15/10 08.20 9.00 AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ AFC
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  15/10 11.15 12.00 AΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΠΟ (ΓΟΥΔΙ)
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 09.15 10.00  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 10.30 11.00 Ο.Φ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 09.30 10.00 AΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 12.40 13.00 Α.Ο COSMOS PLANET
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 11.00 11.30 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ (5*5)
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ  ΚΥΡΙΑΚΗ  15/10 10.40 11.00 Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ MAC
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 10.40 11.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ CAMPEON
1 35 36 37 38 39