Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Γενάρη

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1  11.45 13.00

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1 14.00 15.00

ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1  12.45 13.30  ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1 17.30 18.15 ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Λ. ΚΥΜΗΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1 10.30 11.30

ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1  11.00 11.30

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1

10.30 

11.00

ΑΚ ΠΕΠΠΕ

ΓΗΠΕΔΑ ΠΕΠΠΕ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1

10.45

11.15 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

AFC

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1  09.40

10.00

AFC

AFC

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1

12.10

 12.30

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1

10.15 

10.30 

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο και την Κυριακή 13-14/1

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1  19.00 20.15

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1 16.00 17.00

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Σταυρος Κωτσης)
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1  13.45 14.30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1 17.15 18.00  ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1 09.45 10.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1  13.00 13.30

JUVENTUS

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01

13.10 

13.30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01

08.40

09.00 ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ Β 
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01  13.10

13.30

ΑΚ.COERVER

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01

10.45

 11.15

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

FAMILY SPORTS CENTER

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1

11.45 

12.00 

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ

 ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 6 Ιανουαρίου!

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Εφηβικό ΕΠΣΑ και το Προπαιδικό ΕΠΣΑ για τις 6/1

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 06/1  16.30 17.30 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 06/1 17.00 17.30

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ

 

 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

 

Written by halandri_admin

Χρόνια Πολλά!

Το Δ.Σ. της Αθλητικής Ένωσης Χαλανδρίου σας εύχεται Καλά Χριστούγεννα και Χρόνια πολλά με υγεία, ελπίδα και αγάπη. ​​Ας είναι το ξεκίνημα του 2018 η αφετηρία μίας νέας δημιουργικής εποχής!

Η Ακαδημία θα παραμείνει κλειστή 25-26/12 & 1-2/1!

Καλές Γιορτές!

 

Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων Σάββατο 16 και Κυριακή 17/12

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12  16.45 18.00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12 16.00 17.00  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12 11.15 12.00

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12  10.00 10.45

Π.Ο.Ψ.

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12

09.40 

10.00

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12

17.00 

17.30

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12  10.40

11.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12

09.40 

 10.00

ΑΝΟΙΞΗ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ  ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12

09.00 

09.15 

ΑΝΟΙΞΗ

 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Written by halandri fc

Πρόγραμμα αγώνων Σάββατο 9/12 και Κυριακή 10/12

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12  18.45 20.00 Α.Ε.ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09/12 13.15 14.00 Α.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12 08.15 09.00 ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 09/12 13.30 14.15 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12 11.40 12.00 SPORTING AFC
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12 11.40 12.00 ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12 13.40 14.15 JUVENTUS SOCCER SCHOOLS ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12 09.40 10.00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
Written by halandri_admin

Επιστρέφουμε στο γήπεδό μας!

Ολοκληρώθηκαν οι  εργασίες ανακατασκευής και αναβάθμισης του αγωνιστικού χώρου και επιστρέφουμε στο Γήπεδο Χαλανδρίου «Νίκος Πέρκιζας»

Από την Δευτέρα 4/12 οι προπονήσεις της Ακαδημίας μας θα πραγματοποιούνται στο αναβαθμισμένο μας γήπεδο!

Δείτε το πρόγραμμα των τμημάτων μας εδώ!

 

Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων Σάββατο 2/12 και Κυριακή 3/12

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ   ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12  18.45 20.00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12 16.30 17.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12 09.00 10.00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12 10.45 11.30 ΠΕΥΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12 11.00 11.30 DEREE DEREE
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12 11.30 12.00 Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ AFC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12 15.00 15.30  JUVENTUS ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12 12.00 12.30 ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. PLANET
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12 11.10 11.30 ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 25 και την Κυριακή 26/11

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11  18.45 20.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11 13.20 14.00 ΠΕΥΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11 19.20 20.00 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 10.40 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 17.30 18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 09.40 10.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 10.40 11.00 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ AFC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11 14.00 14.15 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ FAMILY SPORTS CENTER
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11 09.10 09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ CAMPEON
Written by halandri_admin

Πρόγραμμα αγώνων για το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19/11

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Ακαδημίας για το Σάββατο και την Κυριακή που ακολουθούν!

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11  16.15 17.30 ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11 18.15 19.00 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 13.00 13.30 SPORTING AFC
ΠΑΙΔΕΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΉ 19/11 17.15 17.45  COSMOS Β.Π.  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 18.30 19.30 ΠΑE AEK ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 18.00 18.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 10.00 10.30 ΑΚ. ΛΑΚΗ CAMPEON
ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 14.30 15.00 JUVENTUS ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΣΠΡΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 12.40 13.00 Γ.Σ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ MAC
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 11.40 12.00 ΔΟΥΚΑΣ MAC
 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 11.40 12.00 ΠΕΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ  MAC
1 24 25 26 27 28 29